O nas - OSK Zbyszek - Kurs na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, Kursy ADR - Najlepsza szkoła jazdy dla Ciebie!

Przejdź do treści
O nas

Opis działalności
Naszą pasją jest motoryzacja oraz tematyka związana z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Tą wiedzę przyswajamy naszym kursantom, uczymy jak być dobrym i odpowiedzialnym kierowcą na drodze. Stawiamy na wysoką jakość szkoleń oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Zdobyta u nas wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne pozwolą na to, aby przyszli kierowcy mogli sprawnie i bezpiecznie poruszać się na drogach. Kursanci otrzymują u nas wiedzę między innymi z zakresu: przepisów ruchu drogowego, poprawnej techniki jazdy, udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Instruktorzy
Mamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów zdolną wyszkolić bezstresowo najbardziej opornych. Instruktorzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz cierpliwością, co w konsekwencji zapewnia efektywne szkolenie w miłej atmosferze. Systematyczne szkolenia naszych instruktorów umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy oraz unikania powszechnych błędów.

Wyposażenie
Nauka teoretyczna prowadzona jest w formie wykładów z zastosowaniem programów komputerowych, filmów wideo oraz plansz sytuacyjnych. Uczestnicy kursu otrzymują najlepsze na rynku pomoce dydaktyczne (podręczniki, płytę CD z testami).

OSK ZBYSZEK OFERUJE:

– Kurs na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D
– Profesjonalne bezstresowe szkolenie,
– Badania lekarskie na miejscu,
– Materiały szkoleniowe gratis,
– Dojazd do domu kursanta (w okolicach Mińska Mazowieckiego)
– Częste promocje,
– Płatności w dogodnym systemie ratalnym,
- Egzaminy: Siedlce, Garwolin, Łuków, Łomża

Opłaty można wykonywać na nasz numer konta bankowy ING:
55 1050 1894 1000 0092 2543 7129
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko kursanta
Bądź przelew blik na telefon: 505166209
© Copyright: OSK Zbyszek - Ośrodek Szkolenia Kierowców
Wróć do spisu treści